بزرگترین مرجع دانلود فیلم و سریال

لیست کامل برندگان 89امین مراسم اسکار

 

 

نامزدهای بهترین فیلم:

ورود
حصارها
هکساریج
اگر از آسمان سنگ ببارد
شخصیت‌های پنهان
لالالند برنده
شیر
منچستر کنار دریا
مهتاب برنده

نامزدهای بهترین کارگردانی:

دنی ویلنوو (ورود)
مل گیبسون (هکسا ریج)
دیمین شزل (لالالند) برنده
کنت لانرگان (منچستر کنار دریا)
بری جنکینز (مهتاب)

نامزدهای بهترین فیلمنامه اقتباسی:

ورود (اریک هیسرر)
حصارها (آگوست ویلسون)
شخصیت‌های پنهان (آلیسون شروردر و تئودور ملفی)
شیر(لوک دیویس)
مهتاب (بری جنکینز و تارل آلوین مکرانی) برنده

نامزدهای بهترین فیلمنامه ارژینال:

لالالند (دیمین شزل)
اگر از آسمان سنگ ببارد (تیلور شریدان)
خرچنگ (یورگس لانتیموس و اپیتیموس  فلیپو)
منچستر کنار دریا (کنث لونرگان) برنده
زنان قرن بیستم (مایک مایلز)

نامزدهای بهترین بازیگر مرد:
 
کیسی افلک (منچستر کنار دریا) برنده
اندرو گارفیلد (Hacksaw Ridge)
رایان گاسلینگ (لالالند)
ویگو مورتنسن (کاپتان شگفت‌انگیز)
دنزل واشنگتن (حصارها)

نامزدهای بهترین بازیگر مکمل مرد:

ماهرشالا علی (مهتاب) برنده
جف بریجز (اگر از آسمان سنگ ببارد)
لوکاس هج (منچسترکنار دریا)
دو پاتل (شیر)
مایکل شانون (حیوانات شبگرد)

نامزدهای بهترین بازیگر زن نقش نخست:

ایزابل اوپر (او)
روث نگا (لاوینگ)
ناتالی پورتمن (جکی)
اما استون (لالالند) برنده
مریل استریپ (فلورنس فاستر جنکینز)

نامزدهای بهترین بازیگر مکمل زن:

ویولا دیویس (حصارها) برنده
نائومی هریس (مهتاب)
نیکول کیدمن (شیر)
اکتاویا اسپنسر (Hidden Figures)
میشل ویلیامز (منچستر کنار دریا)

نامزدهای بهترین تدوین:

ورود
هکساو ریج برنده
اگر از آسمان سنگ ببارد  
لالالند
مهتاب
 
نامزدهای بهترین فیلمبرداری:

ورود
لالالند برنده
شیر
مهتاب
سکوت

نامزدهای بهترین ترانه:

 La La Land - Audition
La La Land - City of Stars برنده

Moana - How Far I'll Go
Jim: The James Foley Story - The Empty Chair
Trolls - Can't Stop the Feeling

نامزدهای بهترین موسیقی متن:

جکی
لالالند  برنده
شیر
مهتاب
مسافر

نامزدهای بهترین جلوه‌های بصری:

دکتر استرنج
کتاب جنگل
کوبو و دوتار
Rogue One: A Star Wars Story
Deepwater Horizon

نامزدهای بهترین طراحی لباس:

متفقین
لالالند
فلورنس فاستر جنکینز
جانوران شگفت‌انگیز و محل اختفای آنها برنده
جکی

نامزدهای بهترین طراحی صحنه:

ورود
جانوران شگفت‌انگیز و محل اختفای آنها
دورد سزار  
لالالند برنده 
مسافران

نامزدهای بهترین انیمیشن:

کوبو و دوتار
موآنا
زوتوپیا  برنده
لاک پشت قرمز  
زندگی من همانند کدو سبز

نامزدهای بهترین فیلم مستند

 «آتش در دریا» (جیانفرانکو روسی و دوناتلا پالرمو)

 «او جی: ساخته آمریکا» (ازرا ادلمن و کارولین واترلو) برنده

«من برده تو نیستم» (رائول پک، رمی گرلیتی و هبرت پک)

 «سیزدهمین» (آوا دوورنی، اسپنسر اوریک و‌هاوارد بریش)

 «زندگی انیمیشنی» (راجر راس ویلیامز و جولی گلدمن)

نامزدهای مستند کوتاه:

Extremis
4.1 Miles
Joe’s Violin
Watani: My Homeland
The White Helmets برنده

نامزدهای فیلم کوتاه زنده:

Ennemis Entreniers
La Femme et le TGV
Silent Nights
Sing
Timecode

نامزدهای بهترین صداگذاری:

ورود
هکساریج برنده
لالالند
سالی

نامزدهای بهترین صدابرداری:

ورود برنده 
هکساو ریج
لالالند  
Rogue One: A Star Wars Story  
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

نامزدهای بهترین طراحی مو و چهره‌پردازی:

مردی به نام اوه
جوخه انتخار  برنده
Star Trek Beyond